Два велосипедисти одночасно виїхали в протилежних напрямках. Швидкість першого велосипедиста 15

км/год, швидкість другого 14 км/ год. Якою буде відстань між ними через 2 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Жадарбек Жони.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 14 * 2 = 28

2)15 * 2 = 30

3)28 + 30 = 58

58 км