Знайдіть площу прямокутника строни якого доривнюють 17/28 см 2 10/51


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Площадь - ?

Сторона - 17/28 см и 2 10/51

Решение

S = 17/28 × 2 10/51 = 17/28 × 112/51 = 4/3 = 1 1/3 (см²)

Ответ: 1 1/3