у магазині першого дня продали 16 телефонів, а другого дня - на у 2 рази менше. Скільки продали

телефонів за два дні? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Оксана.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

первый день - 16 телефонов

второй день - 16/2=8 телефонов

16+8=24

Отвечает Babich Platon.

Відповідь:

24 телефони продали за два дні

Покрокове пояснення:

1 день 16 тел

2 день 16 : 2

16 : 2=8

16 + 8=24