1. Знайдіть середню лінію прямокутної трапеції, в якій більша бічна сторона дорівнює 10 см, а

радіус вписаного кола дорівнює 3 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Филипповский Данил.

Ответ:

8см

Пошаговое объяснение:

r= 3см

n= 10см

a, b - основи трапеції

k, n - бічні сторони

h - висота

m - середня лінія

m-?

h=2r=2•3=6см

h=k=6см за умовою

оскільки в трапеції вписано коло значить:

а+b = k+n

6+10=16

m = a+b/2

16/2=8 см

Сподіваюся, що все зрозуміло)