один із кутів ,отриманних при перетині двох прямих дорівнює тритині суміжного з ним кута. Знайдіть

всі кути

Ответы на вопрос

Отвечает Асқаров Ахмет.

Відповідь:

135°    45°    135°    45°

Покрокове пояснення:

При перетині двох прямих утворюється 4 кути.

Нехай ∠1=∠3=х°; тоді ∠2=∠4=х/3°, ∠1+∠2=180° за властивістю суміжних кутів.

х + х/3 = 180

4х/3=180

4х=540

х=135