486. Різниця 6938 — 2475 дорівнює 4463. Користуючись цим, знайди корінь рівняння: 2) 6938 - y =

2475. 1) x-4463 = 2475; ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шлычков Демьян.

Ответ:

y=4463;x=6938

Пошаговое объяснение:

6938-y=2475

y=6938-2475

y=4463

x-4463=2475

x=2475+4463

x=6938

Отвечает Кубылькина Анастасия.

Ответ:

2)у=4463 1)х=6938. ...