ПИТАННЯ: 2/11 Виконайте множення 63/7. 14. У відповідь запишіть число. Введiть вiдповідь Введİть

вiдповідь...​

Ответы на вопрос

Отвечает Абу Айсулу.

Пошаговое объяснение:

63/7 * 14 2/11 = 9 * 156/11 = 1404/11 = 127 7/11