на двох деревах сиділо 35 шпаків причому на одному дереві було на 13 шпаків більше, ніж на другому.

скільки шпаків сиділо на кожному дереві окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Алиса.

Ответ:

1 дер -24 шпаки

2 дер- 11 шпаків

Пошаговое объяснение:

нехай на другому дереві було шпаків -х

тоді на першому х+13.

складаємо рівняння

х+х+13=35

2х=35-13

2х=22

х=22÷2

х=11 шпаків на другому дер

11+13=24 шпаки на першомудер