Розв'яжи рiвняння 8(5/8x - 1 3/4) = 3 Будь-ласка, по діям, РОЗВ'ЯЗАННЯ Даю двадцять балів


Ответы на вопрос

Отвечает Курманалиева Миюка.

Ответ:

3,4

Пошаговое объяснение:

8*(5/8х-1¾)=3; 8*(5/8х-7/4)=3;

5х-14=3; 5х=3+14; 5х=17; х=17/5;

х=3 2/5=3,4. Раскрыли скобки, упростили.