5. Розв'яжи задачу. Петро та Ганнуся купили однакові набори наліпок із зображеннями риб та птахів.

Ціна набору виражена цілим числом гривень. Петро за- платив за покупку 98 грн, а Ганнуся на 52 грн бiльше. Скільки ко- штує один набiр? Скільки наборів купив Петро? Скільки наборів купила Ганнуся? Пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Фриз Тёма.

Пошаговое объяснение:

1) 98 + 52 = 150 (грн) - заплатила за покупку Аня

Найдем наибольший общий делитель чисел 98 и 150

НОД (98; 150) = 2

98 = 2 * 7 * 7

150 = 2 * 3 * 5 * 5

НОД (98; 150) = 2

2грн стоит 1 набор

98 : 2 = 49 наборов купил Петя

150 : 2 = 75 наборов купила Аня