Периметр рівностороннього трикутника дорівнює 12 м . Обчисли площу квадрата, довжина сторони якого,

дорівнює довжині сторони трикутника. Помогите пожалуста я хочу спать(((((

Ответы на вопрос

Отвечает Кин-Сан Валентин.

Ответ:

Довжина сторони рівностороннього трикутника може бути знайдена шляхом ділення його периметру на 3. Отже, довжина сторони рівностороннього трикутника дорівнює 12 м / 3 = 4 м.

Так як довжина сторони квадрата дорівнює довжині сторони трикутника, то його площа рівна довжині сторони квадрата, знайденій вище, в квадраті:

Площа квадрата = 4 м * 4 м = 16 м²

Отже, площа квадрата, довжина сторони якого дорівнює довжині сторони рівностороннього трикутника, рівна 16 м².

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кострова Луиза.

12 / 3 = 4 (см) - сторона трикутника

площа квадрата - S = a^2

Вiдповiдь: 4^2 = 16 см