СРОЧНО. СТАВЛЮ 30 Балов. Сторони прямокутника дорівнюють 6 дм і 10 дм. Знайти площу квадрата,

периметр якого дорівнює периметру даного прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Смольков Коля.

Відповідь:

64 дм²

Покрокове пояснення:

Периметр прямокутника

Р=2(а+в)=2(6+10)=32 дм

Периметр квадрата

Рк=4с

за умовою Р=Рк

4с=32, с=32:4, с=8 дм - довжина сторони квадрата

Площа квадрата

S=c²

S=8²=64 дм²

Отвечает Фомина Ангелина.

Ответ:

80см? незнаю чи правильно