Допоможіть Дано трикутник АВС. Знайдіть кут С, якщо: кут.А = 120°, кутВ = 30°.


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь: 180-(120+30)=180-150=30 (сума всих кутів трикутника 180)

Покрокове пояснення:

Отвечает Юдина Дарья.

Ответ:

180-(120+30)=180-150=30 (сума всих кутів трикутника 180)

Пошаговое объяснение:...