довжина прямокутного паралелепіпеда 4см, ширина у 5 р. більша за довжину, а висота на 4 см менша за

ширину. Знайти об'єм прямокутного паралелепіпеда? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Александр.

Ответ:

V=384 дм^3

Пошаговое объяснение:

Ширина 8 дм,тодi довжина 8+4=12 дм ,а висота 12:3=4 дм.Формула об"ему парплелепiпеда =площу основи помножити на висоту .Знаходимо S=8*12=96 дм.кв. У нас тепер е площа основи 96 дм.кв i висота 4 дм. Знаходимо об"ем. V=96*4=384 дм в кубе(дм^3)

Отвечает Крапивин Александр.

Ответ:

1) 4•5=20(см)-ширина;

2) 20-4=16(см)- висота;

3) 4•20•16=1280(см³)

Відповідь: Об'єм паралелепіпеда 1280 см³