1.Укажи дріб, рівний 5/8 2.Знайди найменший спільний знаменник дробів 3/10 та 8/15 3.Знайді суму

1/3 та 1/4 4.Познач розв’язок рівняння x −1/4=7/32

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошкова Анастасия.

Ответ:

1)5/8=0,625

2)3/10 и 8/15=знаменатель 30

3)1/3+1/4=4+3/12=7/12

4)х-1/4=7/32

х=7/32-1/4

х=7-8/32

х=-1/32

Пошаговое объяснение:

вроде так, можно пожалуйста ответ в избранное :з