Знайты видсуткове видношення числа 3 до числа 12


Ответы на вопрос

Отвечает Новицкий Артур.

Ответ:

50%

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти, скільки відсотків перше число становить від другого, потрібно ці числа поділити перше на друге і частку помножити на 100 відсотків.

(3:6)*100%=05*100%=50%