Значення y , які кратні числу 3,але не кратні числу 9, для яких стверджується нерівність

116<у<145

Ответы на вопрос

Отвечает Валахова Настя.

Ответ:

120,123.129,130,133,139,141

Пошаговое объяснение:

якщо сума чисел того чи іншого n-значного числа ділитися на 9 ,це означає що це число кратно 9, так само з числом 3,наприклад:

120(1+2+0 = 3) 3 дiлится на 3 але не дiлится на 9

121(1+2+1 = 4) 4 не дiлится на 3 и не дiлится на 9

1+2+x=3, x=0

120

1+2+x=6,x=3

123

1+2+x=12,x=9

129

1+3+x=3,x=0

130

1+3+x=6,x=3

133

1+3+x=12,x=9

139

1+4+x=6,x=1

141