Знайти число, якщо 45% його дорівнюють 56 1/4​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабей Александра.

Ответ:воо

Пошаговое объяснение:


Отвечает Колясников Евгений.

Ответ:

125

Пошаговое объяснение:

Відсоток це сота частина, значить 45% це 45/100 небо 0.45
¼ = 25/100, тому 56¼ = 56.25

За умовою задачі, якщо ми помножимо 0.45 на X, то отримаємо 56.25

Звідси рівняння:

0.45 * X = 56.25
X = 56.25: 0.45
X = 125

Перевірка:

125*0.45 = 56.25
125 = 125