Різниця квадратів двох натуральних чисел дорівнює 35, а квадрат різниці - 25. Знайдіть квадрат суми

цих чисел​. Пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Буц Татьяна.

За умовою числа натуральні, тоді:

{a²-b² = 35 --> {(a-b)(a+b) = 35

{(a-b)² = 25 --> {(a-b) = 5

Розділимо верхнє рівняння на нижнє, отримаємо:

a+b = 7

Тоді (a+b)² = 7² = 49

Відповідь: 49