1. Маса 10 см залiза дорівнює 78 г. Знайдіть масу 5 см3 заліза.​


Ответы на вопрос

Отвечает Степкин Артем.

Ответ:  39 грамм.

Пошаговое объяснение:

10 см^3 ---------------  78 грамм

5 см^3 ---------------     x грамм

*********

10/5 = 78/x;

x=5*78/10;

x=78/2 = 39 грамм.