Ціна товару зменшилась із 52,5грн до 48,3 .На скільки відсотків зменшилась ціна товару


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Александр.

Ответ:

На 8%

Пошаговое объяснение:

Складемо пропорцію

52.5-100%

48.3-х%

х= 100*48.3/52.5= 92%

100-92=8% ( зменшилась ціна товару )