Ціна товару 400 грн. Скільки гривень має заплатити покупець, якщо в нього діє знижка 12%.


Ответы на вопрос

Отвечает Ерошина Аня.

Ответ:

352грн

Пошаговое объяснение:

400 грн - 100%

x грн - 12%

х = 400 * 12 : 100

x = 48грн

400 - 48 = 352грн

Отвечает Мазуров Егор.

ну від 100 12% це 12 а 400 більше у 4 рази від 100 тому 12*4=48 та 400віднімаєм від 48 та отримаєм 352