1.Булочка коштує 76 к. Скільки булочок можна купити за 4 грн.50коп? 2.На одну вантажівку можна

навантажити 5 т піску. Скільки треба таких вантажівок, щоб привезти 42 т піску? Плс помощь

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Денис.

Відповідь:
Я поясню тобі.
1. 1 гривня = 100 копійок. Тобто 4 грн 50 к. це 450 к.

Тепер поділимо це число на вартість булочки: 450 : 76 = 5,921052631578947, або просто 5 булочок, і в тебе залишиться 9 копійок.
В: можна купити 5 булочок

2. Тут теж остача, але ми її врахуємо:

42 : 5 = ділимо 40 на 5, отримуємо 8 вантажівок, але у нас ще 2 тонни піску. На ці дві тонни треба ще одна вантажівка. Тому у нас виходить 9 вантажівок (з них одна просто повністю не наповнена)

В: 9 вантажівок

Отвечает Тимченко Даша.

Пошаговое объяснение:

1

1 грн = 100 коп

4грн 50коп = 4 * 100 + 50 = 400 + 50 = 450коп

450 : 76 = 5 (ост 70) - 5 булочек можно купить на 4грн 50коп и сдача 70 коп

2

42 : 5 = 8 (ост 2)

9 грузовиков потребуется чтобы перевезти 42т

8 грузовиков будут полностью загружены по 5 т

и ещё 1 грузовик будет заполнен на 2т