Два велосипедисти виїхали одночасно назустріч один одному з двох міст, відстань між якими 125 км.

Велосипедисти зустрілись через 5 годин. Знайдіть швидкість другого велосипедиста, якщо швидкість першого 11 км за годину. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубарь Настя.

Відстань - 125 км

Час - 5 год

Швидкість першого велосипедиста - 11 км/год

Швидкість другого велосипедиста - ? км/год

1) 11 * 5 = 55 (км) - відстань, яку проїхав перший велосипедист;

2) 125 - 55 = 70 (км) - відстань, яку проїхав другий велосипедист;

3) 70 : 5 = 14 (км/год)

Відповідь: швидкість другого велосипедиста становить 14 км/год.

Отвечает Тимергазиев Данил.

Відповідь:

Покрокове пояснення:Відстань - 125 кмЧас - 5 годШвидкість першого велосипедиста - 11 км/годШвидкість другого велосипедиста - ? км/год1) 11 * 5 = 55 (км) - відстань, яку проїхав перший велосипедист;2) 125 - 55 = 70 (км) - відстань, яку проїхав другий велосипедист;3) 70 : 5 = 14 (км/год)