у січні у друкарні витратили 2231кг паперу, а в лютому на 250 кг більше. скільки кг паперу

залишиться якщо спочатку в друкарні було 5300?​

Ответы на вопрос

Отвечает Халюков Никита.

1) 2231 + 250  = 2481 (за лютий)

2)2231 + 2481 = 4712(за два місяці)

3)5300 - 4712 = 588(залишок)

відповідь - залишилося 588 кг паперу

P.S відміть як найкращу відповідь пліз