Знайти ймовірність того що навмання взяте двоцифрове число ділиться на 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Сергей.

10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, - це ті двохцифрові числа, які діляться на 5. m = 18

Можливі варіанти: 10, 11, 12, 13..., 97, 98, 99.

n = 90

P(A)=m/n, де: m - двохцифрові числа, які діляться на 5;

n - всі можливі варіанти

Отже, Р(А)=18/90=1/5

Відповідь: 1/5

Отвечает Ибаев Артур.

Відповідь: 1/5

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю