Знайдіть НСК чисел: A) а = 2*3*3*5*5, б=3*3*3*7*7;​


Ответы на вопрос

Отвечает Евчев Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:а) а = 2 * 3 * 3  *5 = 90b = 3 * 5 *  7 = 105Виберемо в розкладанні меншого числа множники, які не ввійшли в розкладання  -2, 3  і додамо ці множники в розкладання більшого числа3, 5, 7, 2, 3 Звідси маємо:НСК (90; 105) = 3 * 5 * 7 * 2 * 3 = 630

Отвечает Шульц Александра.

Ответ:

а) а = 2 * 3 * 3 *5 = 90b = 3 * 5 * 7 = 105Виберемо в розкладанні меншого числа множники, які не ввійшли в розкладання -2, 3 і додамо ці множники в розкладання більшого числа3, 5, 7, 2, 3 Звідси маємо:НСК (90; 105) = 3 * 5 * 7 * 2 * 3 = 630