3 доби 15 год 48хв скільки буде хвилин


Ответы на вопрос

Отвечает Курманияз Айдар.

Ответ:

5268 хв

Пошаговое объяснение:

3 доби 15 год 48хв=5268 хв

1 година=60 хв

1 день=24 год=60*24=1440 хв

3 дні=1440*3=4320 хв

15 год=60*15=900 хв

48 хв=48 хв

4320+900+48=5268 хв

P.S.Сподіваюсь допоміг)