Знайдіть діаметр круга, площа якого дорівнює 64п см².​


Ответы на вопрос

Отвечает Лой Влад.

Ответ:

16 см

Пошаговое объяснение:

S = 64π см²

D = ? см

S = πR²

= S/π = 64π/π = 64 см²

R = 64 = 8 см

D = 2R

D = 2 * 8 = 16 см