СРОЧНООО, ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Порівняти -3 2/5 і 3,4 -73 і - 100


Ответы на вопрос

Отвечает Малекова Лилия.

Пошаговое объяснение:

-3 2/5=-3-2/5=-3-0,4=-3,4

-3 2/5=-3,4

-73 >-100 ( з двох від'ємних чисел більше те, модуль якого менше)