Товар коштував 560 грн. Скільки коштуватиме товар після двох послідовних знижень, якщо перше

зниження буде на 10%, а друге на 20%?

Ответы на вопрос

Отвечает Тугова Наталья.

Ответ:

403.2 грн.

Пошаговое объяснение:

100-10 = 90
560 / 100 * 90 = 504 грн.

100-20 = 80

504 / 100 * 80 = 403.2 грн.