6) 9 8 (42 : 3 + 21): 7. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Карина.

Ответ:Щоб розв’язати цей вираз, нам потрібно дотримуватися порядку операцій, який також відомий як PEMDAS (дужки, експоненти, множення та ділення, а також додавання та віднімання).

Починаючи з дужок, ми маємо:

42 : 3 + 21 = 14 + 21

Далі виконуємо додавання:

14 + 21 = 35

Тепер ми можемо замінити значення у вихідний вираз:

9 * 8 / 35 : 7

Потім виконуємо множення та ділення, працюючи зліва направо:

9 * 8 = 72

72 / 35 : 7

72 / 35 = 2,0571 (округлено до чотирьох знаків після коми)

Нарешті виконуємо поділ:

2,0571 : 7 = 0,2939 (округлено до чотирьох знаків після коми)

Отже, значення виразу дорівнює приблизно 0,2939.

Пошаговое объяснение: написа сверху

Отвечает Бейсенова Алёна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

98 (42 : 3 + 21): 7 = 98*(14+21):7= 98*35 :7= 490