Запишіть число 14 у вигляді дробу із чисельником: 1) 56; 2) 84; 3) 336.​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Алексей.

Відповідь:

1) 14/56 =3 цілих

2) 14/84 = 5 цілих

3) 14/336 = 24 цілих

Покрокове пояснення: