Обчисліть площу квадарата периметр, якого дорівнює периметру прямокутника із сторони 10 і 20


Ответы на вопрос

Отвечает Копущу София.

Ответ:

Периметр=(10+20)*2=60

А квадрата=60:4=15

Площа квадрата=15*15=225

Відповідь 225 площа квадрата.

Пошаговое объяснение: