1 Період коливань тіла 20мс. Знайти частоту та циклічну частоту коливань даного тіла.2. Знайти

період коливань математичного маятника, якщо довжина нитки 240см​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Юля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Частота коливань тіла може бути вирахована за формулою:

f = 1 / T

Де T - період коливань (T = 20мс).

f = 1 / 20 * 10^-3 сек = 50 Герц

Циклічна частота коливань (ω) може бути вирахована за формулою:

ω = 2πf

ω = 2π * 50 Герц = 100π Герц.

Період коливань математичного маятника може бути вирахований за формулою:

T = 2π * √(l / g)

Де l - довжина нитки (l = 240см), g - прискорення вільного падіння (g ≈ 9.8 м/с^2).

T = 2π * √(240 / 9.8) сек = 2.8 сек.