Замість зірочки поставте таку цифру щоб отримати число кратне 3 (запишіть всі можливі варіанти):

35*12​

Ответы на вопрос

Отвечает Приходько Никита.

Число ділиться на 3 тоді, коли сума його

цифр ділиться на 3.

З таблиці множення,на 3 діляться 9; 12;

15; 18; 21; 24; 27,

А цифри можуть бути від 0 до 9

1) 35*12

знайдемо суму відомих цифр

3+5+1+2=11

Знайдемо наші цифри:

12-11= 1

15-11=4

18-11=7

Числа будуть: 35112 ; 35412; 35712