Михайло за 2 години вирізає 78 сніжинок. Скільки вирізає катя за 3тгодини, якщо працюючи разом діти

вирізають за 1 годину 71 сніжинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Неймохов Иннокентий.

Ответ:96

Пошаговое объяснение:78/2=39(михайлик за 1 год)

71-39=32(катя за 1 год)

32*3=96(катя за 3 год)