4. Розклади на прості множники числа: 1) 36; 2) 1650.​


Ответы на вопрос

Отвечает Уляшова Машенька.

Дивись відповідь на фото↓



Отвечает Ангелова Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

36=3*3*2*2т  1650=5*5*3*11*2