1. Розв'язати задачу. Автобус проїхав 970 км Першого дня вiн ïхав 7 годин зі швидкістю 70 км/год і

6 годин - другого дня. З якою швидкістю ïхав автобус другого дня ? 2. Обчислити. 41656:82 +2065 * 24 = 246882:46+ (34278 * 37-863952) = 3. Розв'язати задачу. Побудувати прямокутник, довжина якого 8 см, а ширина складає у від довжини. Знайти його площу і периметр​

Ответы на вопрос

Отвечает Грущинский Даниил.

Ответ:

1)

1. 970-490=480 (км за 1 день)

2. 480:6=80 (км/год)

відповідь: на другий день автобус їхав 80 км/год

2) ви розв'язали

3)Якщо ширина складає пів довжини, то 8:2=4 см.

Знаходимо площу прямокутника S=8×4=32 см, а параметр Р=8+8+4+4=24 см