За 3 год велосипедист проїхав 44 км. За першу годину він подолав 3/11 усього шляху, за другу 3 1/4

- на км більше. Скільки кілометрів про- Їхав велосипедист за третю годину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Линберг Давид.

Відповідь: 17 км

Покрокове пояснення:

1) 44:11*3=12(км)- за першу годину

2) 12:4=3(км)-на стільки більше

3)12+3=15(км)-за другу годину

4)12+15=27(км)- за першу и другу

5)44-27=17(км)

Відповідь: велосипед за третю годину проїхав 17 км

Отвечает Цыбульская Аполлинария.

Ответ:

16 3/4 км

Пошаговое объяснение:

1) 3/11 * 44 = 3/1 * 4 = 12/1 = 12 (км) - проехал велосипедист за 1 час

2) 12 + 3 1/4 = 15 1/4 (км) - проехал велосипедист за 2 час

3) 12 + 15 1/4 = 27 1/4 (км) - проехал велосипедист за первые два часа

4) 44 - 27 1/4 = 43 4/4 - 27 1/4 = 16 3/4 (км) - проехал велосипедист за 3 час