Зроби обчислення за такою програмою: 1) до числа 86 додати 354; 2) до числа 283 додати 29; 3) від

першої суми відняти другу. Запиши вираз і познач порядок дій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянчик Полина.

Ответ:

     1        2         3

     ↓       ↓         ↓

(86+354) - (283+29) = 440 - (283+29) = 440 - 312 = 128

Пошаговое объяснение: