Аня зїла 12 слив,що було 4/5 всіх куплених слив.Скільки слив залишилося? 9 кл


Ответы на вопрос

Отвечает Комар Саша.
Позначимо кількість куплених слив через х. За умовою задачі, Аня з'їла 12 слив, що складає 4/5 від кількості всіх куплених слив:

12 = (4/5) * х

Щоб знайти кількість куплених слив, необхідно розв'язати це рівняння відносно х:

х = 12 * (5/4) = 15

Отже, купили 15 слив. Щоб знайти кількість слив, які залишилися, необхідно відняти кількість слив, які з'їла Аня, від загальної кількості куплених слив:

15 - 12 = 3

Отже, залишилося 3 слив.