4. Знайти невідоме число. 200 100 - c= 96 495 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Максим.
200 100 - c= 96 495
-с = 96 495 -200 100
-с = -103 605
с = 103 605

200 100 - 103 605 = 96 495
Отвечает Чичканова Вероника.

Відповідь:

Як знайти невідомий від'ємник?

Треба від зменшуваного (200100) відняти (-) різницю (96495).

с = 103605.

Можна кращу відповідь?