Виконай множення зручним способом -2×113*(-0,5)=​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

-113.

Пошаговое объяснение:

Щоб виконати множення -2×113×(-0,5), можна використати правило, згідно з яким добуток двох чисел зі зворотніми знаками дорівнює від’ємному числу. Таким чином, ми можемо записати:

-2 × 113 × (-0,5) = -2 × 113 × -1/2

Далі, множення на -1/2 можна перетворити на ділення на 2:

-2 × 113 × -1/2 = (-2 × 113) ÷ 2

Таким чином, виконуючи множення зручним способом, ми скоротили множник -1/2 до ділення на 2. Далі, ми можемо продовжити обчислення:

(-2 × 113) ÷ 2 = -226 ÷ 2 = -113

Отже, результат множення -2 × 113 × (-0,5) дорівнює -113.