Розв'яжіть рівняння y-5=-7 6 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Степурко Дана.

решение данного примера


Отвечает Бакшеева Наталья.

2x−12=6−x

Розв'язуючи рівняння, можна міркувати й інакше.

Тут ми маємо рівність двох виразів, отже, їх різниця дорівнює нулю:

(2x−12)−(6−x)=0

Розкриємо дужки та спростимо вираз у лівій частині рівняння:

2x−12−6+x=0

3x−18=0

3x=18

x=6

Відповідь: 6