Встановіть відповідність приклада і відповіді. Умова:|-4,7| - |-1,9||-8| • |-4| - |-56| :78+5•

|-0,7|Відповідь;2,811,524

Ответы на вопрос

Отвечает Петунина Арина.

Ответ:

|-4,7|-|-1,9|=4,7-1,9=2,8

|-8|•|-4|-|-56|:7=8•4-56:7=32-8=24

8+5•|-0,7|=8+5•0,7=8+3,5=11,5

Пошаговое объяснение:

Отвечает Темникова Ульяна.

Ответ:Щоб знайти відповіді на ці приклади, потрібно просто обчислити вирази, подані в умовах.

|-4,7| - |-1,9|

|-4,7| = 4,7, оскільки модуль від'ємного числа дає додатнє число

|-1,9| = 1,9, оскільки модуль від'ємного числа дає додатнє число

Тому ми можемо записати:

|-4,7| - |-1,9| = 4,7 - 1,9 = 2,8

Відповідь на перший приклад: 2,8.

|-8| • |-4| - |-56| :7

|-8| = 8, оскільки модуль від'ємного числа дає додатнє число

|-4| = 4, оскільки модуль від'ємного числа дає додатнє число

|-56| = 56, оскільки модуль від'ємного числа дає додатнє число

Тому ми можемо записати:

|-8| • |-4| - |-56| :7 = 8 • 4 - 56 : 7 = 32 - 8 = 24

Відповідь на другий приклад: 24.

Пошаговое объяснение:

да