Розв'яжи рівняння |x-1|=0 ; |x+1|=4 буль ласка допоможіть, терміново​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврина Виктория.

Ответ:

|х-1|=0

х-1 =0

х=1

|х+1|=4

х+1=4

х+1= -4

х=3

х+1=-4

х=3

х=-5

х (знизу біля х , треба написати маленьку 1) = -5, х(знизу 2) =3