1. Виконайте додавання: -17+9. A -26 Б 26 В 8 Г-8​


Ответы на вопрос

Отвечает Дуняк Полина.

Відповідь:

-17+9= Г -8

Буду вдячна за лайк та найкращу відповідь)

Отвечает Кумеков Эльдар.

Ответ:

Г. -8

Пошаговое объяснение:

Щоб додати два числа з різними знаками, треба від більшого модуля доданків відняти менший модуль і перед знайденим числом записати знак того доданка, модуль якого більший.

-17 + 9 = -(17 - 9) = -8

Так як відповідь -8, нам підходить варіант Г. -8.