Перший автомобіль за 4 год проїхав 250 км, а другий 230 км. На скільки швидкість якого автомобіля

білша і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабушкин Даниил.

Відповідь:

4.9 км год

Покрокове пояснення:

1. 250:4= 62.5(км/год ) швидкість 1 авто

2. 230:4=57.6(км/год ) швидкість 2 авто

3. 62.5-57.6=4.9 (км/год) більше швидкість у 1 авто

відповідь у 1 авто на 4.9 км/год більше ніж у 2