Знайти значення виразу -244-а, якщо а=-377 срочно пожалуста


Ответы на вопрос

Отвечает Любушкин Кирилл.

Відповідь:

значення виразу -244-а дорівнює 133.

Покрокове пояснення:

Щоб знайти значення виразу -244-а при a=-377, ми повинні підставити дане значення a в вираз та обчислити:

-244 - (-377) = -244 + 377 = 133

Отже, коли a=-377, значення виразу -244-а дорівнює 133.